How to buy

Zakup dzieł sztuki

W ofercie prezentujemy dzieła sztuki dostępne w sprzedaży bieżącej. Znajdą tam Państwo prace malarskie, grafiki, zdjęcia oraz obiekty rzeźbiarskie. W ofercie posiadamy zarówno dzieła artystów tworzących współcześnie jak i klasyków sztuki współczesnej, żyjących jak i tych, którzy już od nas odeszli.

Aktualna oferta galerii dostępna jest w zakładce OFERTA.

Sprzedaż aukcyjna

Licytacja osobista:

Aukcje dzieł sztuki odbywają się w siedzibie Fundacji. W licytacji można uczestniczyć osobiście lub za pośrednictwem pracownika naszej fundacji. Udział osobisty wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego. Najlepiej zrobić to przed aukcją (można też w trakcie) lub przesyłając formularz drogą elektroniczną. Rejestracja umożliwia wydanie numeru aukcyjnego uprawniającego Państwa do udziału w licytacji. Brak numeru uniemożliwia udział w licytacji.

Licytacja telefoniczna:

W celu złożenia zlecenia licytacji telefonicznej należy skontaktować się osobiście, mailowo lub telefonicznie z fundacją ustalając warunki licytacji oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Prosimy o rejestrowanie się na aukcje nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem licytacji, aby nasi pracownicy mieli czas, aby ustalić z Państwem szczegóły przebiegu licytacji. Oferty telefoniczne są obsługiwane przez pracowników fundacji.

Zlecenie z limitem:

Jeżeli nie mogą Państwo wziąć osobistego udziału w aukcji lub też licytacji telefonicznej zachęcamy do składania ofert z limitem. Nasi pracownicy będą licytować w Państwa imieniu do wskazanego w formularzu limitu. O wyniku aukcji powiadomią Państwa niezwłocznie po zakończonej aukcji. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by zakupić dla Państwa prace po możliwie najniższej cenie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną poprzez katalogi aukcyjne, które publikujemy w zakładce AUKCJE.

Wylicytowaną kwotę wraz z 18% opłatą aukcyjną należy przelać w ciągu 7 dni na rachunek bankowy spółki, lub wpłacić ją w kasie gotówką bądź kartą kredytową.

Przewiń do góry okna